Vanatoare in Romania

Vă rugăm să vă logaţi sau să vă înregistraţi.

Autor Subiect: BALUL VÂNĂTORILOR DÂMBOVIŢENI 2011  (Citit de 3322 ori)

Offline Kristi

• Membru important
  • Mesaje postate: 705
BALUL VÂNĂTORILOR DÂMBOVIŢENI 2011
« : Februarie 14, 2011, 06:49:46 a.m. »
Sambata 12 februarie am avut deosebita placere si onoare sa particip la balul vanatorilor damboviteni , care a fost gazduit de renumitul restaurant Valahia din orasul Targoviste ... O festivitate care are loc in fiecare an datorita efortului depus de consiliul de administratie in frunte cu dn. director Stan Florin , caruia eu unul ii multumesc in mod special . Am avut placerea sa ne intalnim si cativa forumisti , printe care , Stelian rep , Maxy , subsemnatul , Gabriel care a fost invitatul meu si poate au mai fost si altii pe care ii omit in necunostinta de cauza . Atmosfera specifica vanatoareasca , cu mancaruri alese , tombola cu premii , muzica si voie buna . Cum descarc foto am sa va ofer si imagini .

Offline Kristi

• Membru important
Re: BALUL VÂNĂTORILOR DÂMBOVIŢENI 2011
« Răspuns #1 : Februarie 14, 2011, 09:46:11 p.m. »
Asa cum v-am promis ...cateva ipostaze surprinse de la aceasta festivitate ...Mancaruri alese ...pregatite pana in cele mai minutioase amanunte ...

Tombola cu premii a fost capul de afis al petrecerii...

Unii colegi forumisti au avut noroc cu carul ...Maxy a castigat un fazan si un iepure ...sau , D-Zeu a fost bun cu el si i-a oferit sansa sa se intalneasca cu ceea ce nu a reusit intr-un sezon intreg ...

Prilej de a intalni prieteni buni sau camarazi cu care am vanat in acest sezon...

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #2 : Februarie 14, 2011, 10:04:11 p.m. »
Singura data din an cand vanatorii si paznicii de vanatoare au un scop comun ...distractia...

Colegul Stelian se pune bine cu conducerea pentru sezonul care urmeaza ...inca de pe acum ...

Si pentru ca i-a iesit pasenta ...ne-a facut o demonstratie de mare dansator ...

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #3 : Februarie 14, 2011, 10:13:41 p.m. »
Dupa cum usor se poate observa , in curand va fi un viitor tatic ...si atunci petrecerea va fi pe masura evenimentului ...Felicitari Stelian ...sper sa am dreptate cand ti-am spus ca noi doi avem un lucru in comun ... ceva stramb pe stanga ! ;) 

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #4 : Februarie 14, 2011, 11:02:14 p.m. »
Pentru mine cel mai mult a contat ca ...prietenul Gabriel s-a simtit extraordinar de bine si pentru acest lucru nu am precupetit niciun efort ...

Dupa ce i-am dedicat cateva melodii specifice ragatenilor ...

Observand ca tot nu este multumit ...i-am adus cantareata la masa si am sechestrat-o...pana am plecat !

Binenteles ca nu am uitat de consoartele noastre si am incercat pe cat posibil sa le acordam si lor atentia ...mai ales ca aveam mare nevoie de ele pentru a ajunge acasa ...

Si in final cand nu ne mai interesa cum o sa ajungem acasa ...am uitat si de ele ...consolandu-se intre ele ...

PS  Sper ca nu doriti sa v-o arat si pe ultima cand suntem carati cu randul la masina ...ce mult ne-am bucurat ca Gabriel a fost inspirat cand a cumparat un Opel caravan ...portbagaj mare domnule au masinile astea ...traiasca constructorul ...

Offline sorin flutur

• Membru important
  • Mesaje postate: 942
« Răspuns #5 : Februarie 15, 2011, 03:33:17 p.m. »
tu si Gabriel nu ati bagat un dans? 013

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #6 : Februarie 15, 2011, 06:32:10 p.m. »
tu si Gabriel nu ati bagat un dans? 013
Normal ...nici nu se putea altfel ...incepand de aici este ...inceputul sfarsitului!

Sper ca apreciezi ca eu postez si atunci cand imi fac ...mea culpa !

Offline sorin flutur

• Membru important
« Răspuns #7 : Februarie 15, 2011, 06:48:14 p.m. »
de aia te apreciez eu...vezi totusi sa nu te incurci...cand te lauzi si cand te jelesti...ca unii incep sa se incurce in dileme hohote

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #8 : Februarie 16, 2011, 05:49:03 a.m. »
de aia te apreciez eu...vezi totusi sa nu te incurci...cand te lauzi si cand te jelesti...ca unii incep sa se incurce in dileme hohote
Asta este placerea mea ...sa bag lumea.n ceata ! Mai ales pe cei care nu ii ia somnul din cauza mea...
PS  Apropos...ti.ai concediat secretara ca nu ii mai simt prezenta si nu iti sta bine fara secretara , un asa mare comisar fara secretara !!! sa nu iti dea din oficiu cum iti da avocatii la proces cand nu.ti permiti unul...

Offline sorin flutur

• Membru important
« Răspuns #9 : Februarie 16, 2011, 01:02:02 p.m. »
io sper sa nu ajungi sa te cunoascai secretara mea...doamne fereste...mai bine povesteste cati bani i-ai bagat in sutien lu Gabriel...ca e cam tanar pentru tine 333

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #10 : Februarie 16, 2011, 10:39:37 p.m. »
io sper sa nu ajungi sa te cunoascai secretara mea...doamne fereste...mai bine povesteste cati bani i-ai bagat in sutien lu Gabriel...ca e cam tanar pentru tine 333
Nu.i bai ...de secretare chiar nu mii teama ...lui Gabriel nu i.am bagat bani , pentru ca nu stia sa cante ...am bagat bani la cine mi.o cantat ...

Offline sorin flutur

• Membru important
« Răspuns #11 : Februarie 16, 2011, 10:54:53 p.m. »
fain...si mie imi place...la solista de genul feminin...

Offline Kristi

• Membru important
« Răspuns #12 : Februarie 17, 2011, 08:03:00 a.m. »
fain...si mie imi place...la solista de genul feminin...
Orientarea sexuala este din ce in ce mai diversificata si la noi , asa ca...

SMF spam blocked by CleanTalk
SMF 2.0.15 | SMF © 2016, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
Simple Audio Video Embedder

ModernDark64 design by BlocWeb